Fotó albumaink
Címkék
Bécsben Elbúcsúzott a Delirious? a magyar közönségtől is!
November 14-én utoljára adott koncertet az angol Delirious? együttes régiónkban. Majd rá 2 hétre 29-én a Londoni Hammersmith színházban játszottak utoljára.
A bécsi Pyramid igencsak megtelt ezen a ködös, szürke estén. Számos nemzetből, több száz fiatallal együtt vártuk türelmesen a fiúkat, akik saját előzenekarukként léptek először színpadra, és a Cutting Edge korszakból játszottak dalokat. Ezek a dallamok azoknak is ismerősként hangoztak, akik csak felületesen ismerik a zenekar repertoárját mivel a magyar gyülekezetekben is évek óta énekeljük őket.
Majd rövid szünet után a zenekar átváltozott, felvette jelenlegi arculatát, és a húrok közé csaptak: Here I am send me, Rain down, History Maker, Paint the town red, Our God Reigns... 1500 ember együtt emelte fel hangját, és szívét Istenünkhöz, és imádta azt, aki egyedül méltó erre! Bő 2 órás intenzív dicsőítés után a legendás rock zenekar végleg lejött a színpadról, de bennünk visszavonhatatlanul nyomot hagytak!
Bár odakint csak a köd szitált, bennünket idebent alaposan eláztatott a "mennyei eső".
Kedves Martin, és a többiek! Igyekszünk, hogy "történelemformálók" legyünk!



Reménység Fesztivál
Balaton-NET
Ez az a nap! 2012
































Friss hozzászólások
32 hét 1 nap
32 hét 4 nap
32 hét 4 nap
35 hét 5 nap
40 hét 2 nap
40 hét 3 nap
1 év 25 hét
1 év 25 hét
1 év 27 hét
1 év 27 hét